Meist

Meie e-pood sallyspecter.ee on alguse saanud armastusest sallide ja mütside vastu, et kerge vaevaga oma igapäeva välimusele ning riietusele midagi uut lisada. Siit ka vihje meie e-poe nimele, mis vihjab miljonitele võimalustele sallide värvispektris. 

Tasapisi sai avatud oma väikesed müügistendid Tartu Kaubamaja ja Viru Keskuse aatriumites. Lisaks oleme tegelenud ka naisteriiete projketimüügiga, kuna vajadusest riietada ennast ja oma sõpriskonda jõudsime toodeteni, mida soovisime pakkuda ka laiemale klientuurile. Oleme oma tootevalikuga olnud esindatud Tallinnas IluSõnumil juba viiel aastal ning osalenud erinevatel messidel Helsingis ja Tamperes. Klientide väga positiivse tagasiside ja soovi tõttu leida meid pidevalt, olemegi jõudnud väikese e-poeni, kus esindatud pigem üksikud numbrid ning kust võib endale midagi meelepärast leida ka pluss suuruses naine. Oleme mõeldnud ka pere pisematele preilidele, kellele samuti tooteid pakume. 

Valime oma tooted äärmise põhjalikkusega, järgides maailma moetrende ning hoides toodete kvaliteedi ja hinna suhet. Kaupa valitakse otse müüjatelt koha pealt, mitte kataloogist või internetist tellides. Oleme paindlikud oma klientide nõudluste suhtes, püüdes aimata ning täita kõiki Teie soove ning vajadusi. Kui Teile jääb mõni toode silma, kuid hetkel ei ole Teile sobivat suurust leida, andke sellest meile kindlasti teada, püüame leida Teile meelepärase toote järeltellimuste korras. 

Hetkel on meie e-pood väga kiires ja pidevas muutumises, kus uusi tooteid lisandub pea, et iga päev! 

Oleme alati Teie jaoks olemas! Pane meid proovile!

Teie, sallyspecter.ee